www.cvonline.hu

Grafikus tervező

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Magyarország első, most épülő alumínium italdoboz gyárába a

QUALITY PACK Zrt.

munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK

  • Alumínium italdobozok grafikai tervezése és ezek kivitelezésének menedzselése a marketing részleg útmutatásai alapján
  • Gyártási folyamatok támogatása valamint az elkészült grafikai tervek gyártási folyamatba való adaptálása
  • Alumínium italdoboz 3D modellek tervezése, fejlesztése
  • Eseti kreatív feladatok gyors, precíz kivitelezése
  • 3D termék modellek, látványtervek készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a gyártás többi területeivel

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú műszaki és/vagy grafikusi végzettség
  • Nagyfokú grafikai szoftver illetve 3D tervező szoftver ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség

ELŐNY

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes bérezés

További információk

  • Munkavégzés helye: Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzot, motivációs levelet a pozíció megnevezésével a lenti email címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Marketing / Reklám / Média / PR
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő