www.cvonline.hu

Grafikus (számítógépes)

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Precíz és kreatív grafikus kollégát keresünk, aki szívesen venne részt cégünk munkájában.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • cégünk saját digitális és nyomtatott kiadványainak tervezése
  • weboldalaink grafikai karbantartása, frissítése
  • ügyfeleink számára grafikai tervezés, szerkesztés
  • látványtervek készítése
  • nyomtatás előtti ellenőrzés, nyomdai előkészítés
  • elkészült munkák fotózása, fényképek retusálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú, szakmai végzettség
  • Corel Draw, Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign) magas szintű ismerete
  • látványtervezésben, nyomdai előkészítésben való tapasztalat
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • proaktivitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • magas fokú kreativitás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • angol nyelvismeret
  • fotózási ismeretek, tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • lendületes csapat, stabil cégháttér
  • izgalmas munka, kreatív lehetőségek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1144 Budapest, Füredi u. 74-76.

Portfólióját, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő