www.cvonline.hu

Grafikus, PR Asszisztens

  • Ez az állásajánlat 4 napon belül lejár

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Szeretnél hozzájárulni kreatív ötleteiddel egy ötcsillagos szálloda üzleti és kommunikációs sikereihez
  • Rendelkezel szépérzékkel, így pontosan tudod, hogy milyen vizuális eszközökkel segítheted a szálloda külső kommunikációját és a sales csapat munkáját

 FŐBB FELADATOK:

  • A Szálloda kommunikációs, grafikai anyagainak elkészítése - plakátok, hirdetések, prospektusok stb.
  • Kreatív tervezés
  • Kampányanyagok tervezése, megvalósítása
  • Prezentációk grafikai megjelenítése
  • Megadott téma alapján saját, kreatív ötletek ajánlása
  • Online reklámok és kampányok grafika munkái
  • Honlap frissítése, karbantartása

 ELVÁRÁSOK:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat) magas szintű ismerete
  • Wordpress alapos ismerete
  • E területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Digitális nyomdai tapasztalatok
  • Jó csapatjátékos
  • Nagyfokú kreativitás, önállóság, felelősségtudat
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A felsoroltakon felüli, magas szintű számítógépes ismeretek
  • Jó stílusérzék, rugalmasság

 AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szállodában szerzett tapasztalat
  • Német vagy más idegen nyelv ismerete

 AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lehetőség a kreatív ötletek teljeskörű megvalósítására,
  • Választható nyelvi képzések,
  • Szakmai továbbképzési lehetőség,
  • Havi masszázs a szálloda SPA részlegében.
Munkavégzés helye Thermal Hotel Aquincum
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest