www.cvonline.hu
Grafikus Operátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.18.
Jelentkezési határidő: 2014.04.19.
Hirdetés azonosító: 755534
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy kreatív, egyedi megoldásokban gazdag, dinamikusan fejlődő on-line design és fejlesztő ügynökség, aki keresi legújabb csapattagját Grafikus Operátor pozícióba.

Feladatok:

Online reklámkampányok elemeinek kivitelezése
Animált és interaktív hirdetések készítése
Videók alap szintű szerkesztése
Egyeztetés, szoros együttműködés a grafikusokkal és a csapat többi tagjával
Egyeztetés az ügyfelekkel a végrehajtandó változtatásokról

Követelmények
Flash, Photoshop,Illustrator magabiztos ismerete
Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban egyaránt