www.cvonline.hu

GRAFIKUS OPERÁTOR

  • A hirdetés 362 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 130 kirendeltségben közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően a cég 8 fős marketing csapatába keresünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vezető Grafikus munkájának támogatása
  • Online és offline anyagok szerkesztése
  • Szórólapok, újsághirdetések elkészítése
  • Üzletdekorációk tervezése megadott grafikai elemekből
  • Termékcsomagolások, dobozok készítése
  • Látványtervezés (fejlesztés alatt álló termékek, autódekorok, irányítótáblák, belső dekorációk)
  • Promóciós képek szerkesztése
  • Készülő kiadványok tördelése, katalógusok szerkesztése
  • A Marketing Részleg mindennapi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy releváns, referálható munkatapasztalat
  • Adobe termékcsalád magabiztos gyakorlati használata (PS, AI, IN)
  • Nyomdai munkálatok, alapanyagok, kivitelezési lehetőségek széles körű ismerete
  • Fiatalos, nyitott személyiség
  • Monotonitástűrés
  • Tisztességes, lojális jellem

Előny lehet:

  • Angol nyelvtudásKiadványok tördelésében szerzett tapasztalat
  • Fotózási-, videó rögzítési és vágási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés egy színes munkakörben
  • Versenyképes, stabil jövedelem és hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet egy nemzetközi nagyvállalatnál.

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével)

a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő