x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Grafikus - Műszaki [ST-SKMG01]

Focus Consulting Kft.
Hozzáadva: 2014.03.22.
Hirdetés azonosító: 382892
Focus consulting

Megbízónk

Megbízonk egy multinacionális információ-logisztikával foglalkozó cég budapesti központja.

Feladatok

A fő feladat a különböző iparági (autóipar, telekommunikáció, orvosdiagnosztika, informatikas, stb.) termékek műszaki szakszövegeinek illusztrálása grafikus eszközökkel (DPA) nemzetközi projektekben.

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Minimum 2-3 éves, vektor grafikus szoftverekkel szerzett grafikus tapasztalat
- Magas szintű Adobe Illustratot, InDesign, Adobe Photoshop ismeret
- Aktív középfokú angolnyelv-tudás
- Műszaki gondolkodásmód
- Felhasználói használhatóság (GUI design)
- Képesség a szigorú technikai követelményeknek való megfelelésnek
- Precizitás, megbízhatóságés

Előny

- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Fejlődési lehetőség a legújabb technológiák használatával
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Belvárosi munkavégzés, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió
Budapest

Részletek, jelentkezés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése