www.cvonline.hu

Grafikus - Műszaki [ST-SKMG01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.04.29.
Jelentkezési határidő: 2012.04.26.
Hirdetés azonosító: 382892

Focus consulting

Megbízónk

Megbízonk egy multinacionális információ-logisztikával foglalkozó cég budapesti központja.

Feladatok

A fő feladat a különböző iparági (autóipar, telekommunikáció, orvosdiagnosztika, informatikas, stb.) termékek műszaki szakszövegeinek illusztrálása grafikus eszközökkel (DPA) nemzetközi projektekben.

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Minimum 2-3 éves, vektor grafikus szoftverekkel szerzett grafikus tapasztalat
- Magas szintű Adobe Illustratot, InDesign, Adobe Photoshop ismeret
- Aktív középfokú angolnyelv-tudás
- Műszaki gondolkodásmód
- Felhasználói használhatóság (GUI design)
- Képesség a szigorú technikai követelményeknek való megfelelésnek
- Precizitás, megbízhatóságés

Előny

- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Fejlődési lehetőség a legújabb technológiák használatával
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Belvárosi munkavégzés, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió