www.cvonline.hu

Grafikus munkatárs

  • A hirdetés 344 napja lejárt

Grafikus munkatársat

keresünk nyomdai előkészítést végző 13. kerületi grafikai stúdiónkba!

Feladatok:

  • Kiadványok, magazinok teljes körű nyomdai előkészítése, tervezői
  • Feladatok: logók, bannerek tervezése, kivitelezése, termékfotózás webáruházunk részére.

Amit elvárunk:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Photoshop, Indesign, Illustrator programok profi szintű használata
  • Kreativitás, szépérzék, megbízható, precíz munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő