www.cvonline.hu

GRAFIKUS MUNKATÁRS (6956)

  • A hirdetés 739 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Grafikus munkatárs

Elvárások:
•Adobe Illustrator teljes körű ismerete gyakorlatban
•Műszaki rajzok ismerete
•Középfokú végzettség

Feladatok:
•Grafikai feladatok gépi üzemeltetése

Előny:
•Nyomdaiparban szerzett tapasztalat
•Tárgyalóképes angol nyelvismeret
•Műszaki nyelvismeret

Amit kínálunk:
•Fiatal, energikus, eredményorientált csapat, családias hangulat
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Stabil munkahely
•Versenyképes jövedelem

Megbízónk profilja:
•Magas minőségű címkegyártással foglalkozó nyomdai cég

Munkavégzés helye:
•Debrecen

Fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével pozíció és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő