www.cvonline.hu

GRAFIKUS / MARKETINGES

  • A hirdetés 320 napja lejárt

 GRAFIKUST / MARKETINGEST KERESÜNK!

Több, mint 15 éve a piacon lévő és folyamatosan fejlődő reklámajándékot forgalmazó céghez.

Feladatok:

  • Látványtervek készítése reklámtárgyakra képszerkesztő programban
  • Hírlevelek, egyéb céges marketing anyagok készítése, kiküldése e-mailben
  • A cég weboldalának és közösségi oldalának frissítése, feltöltése új tartalmakkal (CMS)
  • Nyomdai/dekor termékek grafikai tervezése, szerkesztése, kiviteleztetése nyomdákkal
  • Nyomdai PDF-fájlok készítése
  • Kapcsolattartás rendszergazdával, webfejlesztővel, ügyfelekkel

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó csapatjátékos, ugyanakkor önállóan is tud dolgozni
  • Precizitás, stressztűrő képesség
  • A következő grafikai és kiadványszerkesztő programok ismerete (PC-környezet):
  • Adobe Illustrator CS6 (logó, vektoros grafika szerkesztés)
  • Adobe Photoshop CS6 (látványterv készítés, képretusálás)
  • Indesign CS6 (katalógus, prospektus, nyomdai anyagok szerkesztése)
  • Nyomdai fogalmak ismerete (CMYK, RGB, Pantone színrendszerek, ofszet, digitális nyomtatás, papírok)
  • Word 2013, Excel 2013, Powerpoint 2013 használata
  • Windows 7 felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • Online marketing ismeretek (Google Adwords és Analytics kezelése és ismerete)
  • Weboldal programozási ismeretek
  • Számítógép karbantartási ismeretek/tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Fejlődőképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Összetartó, lelkes csapat
  • Szakmai támogatás a betanuláshoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív ötletek támogatása

Fényképes önéletrajzot referenciákkal, motivációs levelet, fizetési igényt várjuk az alábbi e-mail címre.

A Tárgyban kérlek, jegyezd meg: grafikus

Lelkes csapatunk vár Téged!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő