www.cvonline.hu

Grafikus / kreatív marketing munkatárs

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Több milliárd Forint forgalmi termékgyártó és kereskedő vállalat részére keressük grafikus / kreatív marketing munkatársukat. Eddig külsős ügynökség végezte az arculati tervek készítését, a menedzsment (ügyvezető, kereskedelmi igazgató) elképzelései alapján, de a közeljövőben szeretnék felépíteni, házon belül tudni a kreatív feladatokat.

Feladatok

  • a vezetői elképzelésnek megfelelően vizuális arculat kialakítása, módosítása, nyomdai és webes anyagok tervezése, stb.
  • termékkatalógusok megtervezése, nyomdai kivitelezéseinek koordinációja
  • a termékek felhasználói kézikönyvének illusztrációjának megtervezése, összeállítása
  • rendezvényekhez szükséges anyagok kitalálása, megvalósítása
  • együttműködés a nyomdával, esetenként külsős cégekkel
  • látványtervek készítése

Elvárások

  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • az alábbi programok magas szintű ismerete: Adobe Photoshop, Indesign, Illustrator, CorelDraw, Flash, egyéb grafikai szoftverek ismerete
  • nyomdai előkészítéssel kapcsolatos ismeretek
  • terhelhetőség
  • rugalmasság

Előny

  • kreatív ügynökségnél szerzett grafikusi, kreatív tapasztalt

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • önállóság,
  • stabil hátterű cégnél hosszú távú munkalehetőség

Részleg

Marketing

Helyek Budapest
Veszprém
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő