www.cvonline.hu

Grafikus gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 930853
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk grafikus gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Általános és egyedi grafikák, látványtervek, boltdekorációk készítésében való részvétel
  • Reklámeszközök grafikai fejlesztésének támogatása, a kivitelezéssel kapcsolatos ügyintézés
  • terméke, reklámeszközök, ételek, üzletek fotózása belső és küldő helyszínen, fényképek retusálása
  • Csomagolástervezésben való közreműködés
  • Fotók, grafikai munkák karbantartása, katalogizálása
  • Vezetői prezentációk grafikai kidolgozása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kreatív szemléletmód és kíváló vizuális és verbális kommunikációs készség
  • Erős Maclntosh felhasználói ismeret, Photoshop, Illustratos ,InDesign grafikai program ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • Fotózási ismeret

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér, szakmai tapasztalat esetén  bruttó 1100 Ft/óra
  • Munkavégzéshez igazodó céges buszjárat Budapestről

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!