www.cvonline.hu

Grafikus gyakornok

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.07.14.
Hirdetés azonosító: 1059163

Pozíció leírása / Job description

Érdekel a grafika? Szabadidődben tágítod a Photoshop ismereteidet? Szeretnél a tanulmányaid mellett ilyen munkakörben dolgozni részmunkaidőben?

Ha igen, akkor ez a munka passzolni fog hozzád!

Feladatok:

A 21 fős marketing csapat tagjaként a következőek lennének a feladataid:

- grafikai anyagok készítése Photoshop vagy Indesign segítségével
- az online és a nyomtatott anyagok előkészítésében való részvétel
- proaktív ötletekkel hozzájárulás a csapat sikerességéhez

Elvárások:

- Photoshop vagy az Indesign programok magabiztos használata
- Minimum heti 25 óra vállalása
- Folyamatban levő felsőfokú tanulmányok
- Angol nyelvismeret előnyt jelent
- 3 hónap határozott idő, hosszabbítási lehetőséggel

Amit kínálunk:

- Csatlakozás egy profi marketinges csapathoz
- Kreatív munka
- Fejlődési lehetőség
- Releváns tapasztalat szerzése

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a