www.cvonline.hu
Grafikus gyakornok (Referenciaszám:PJ3313)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.14.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 886541
lejárt

Budapesti VIII. kerületi amerikai multinacionális partnerünkhöz keresünk diákokat, az alábbi pozícióba:

Grafikus gyakornok

Feladatok:

- Grafikus munkájának kreatív támogatása
- Projektekhez kapcsolódó látványtervek kidolgozása
- Marketing osztály grafikusi támogatása

Elvárások:

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Középfokú angol nyelvtudás
- Heti legalább 4 napon 4 óra vállalása hétköznapokon 8 és 18 óra között
- Erős szintű számítástechnikai ismeretek
- Grafikai programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatás

- Innovatív és kihívásokkal teli multinacionális környezet
- Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség
- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint minimum két referenciamunkádat csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.