www.cvonline.hu
Grafikus gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 842311
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Kommunikációs Team napi munkájának grafikus támogatása
  • Képi anyagok összeállítása
  • HTML-tartalmak szerkesztése
  • Prezentációk előkészítése, ezek képi világának szerkesztése
  • Elektronikus hírlevelek vizuális tartalmának kialakítása
  • Kommunikációs anyagok grafikai tervezése

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok releváns területen (képzőművészeti, ipaművészeti, grafikus szakon)
  • Grafikai tervező programok ismerete (Photoshop, InDesign, Illustrator, CorelDraw)
  • HTML-ben való jártasság
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Proaktivitás, rugalmasság
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret

Előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakdolgozat megírásának lehetősége

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81415

PROFIL