www.cvonline.hu
Grafikus, DTP operátor (PJ3635)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.12.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 937483
lejárt

Luxustermékeket értékesítő partnercégünk számára keresünk munkatársat Dél-Pest megyébe az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- Partnercégünk reklámanyagainak tördelése, szerkesztése
- Részvétel a grafikusi tervezői tevékenységben
- Együttműködés a marketing-csapattal

Elvárások:
- Photoshop, InDesign és Illustrator megalapozott ismerete
- Legalább 2 év DTP-s, grafikus tapasztalat
- Marketing szemlélet
- Középfokú angol nyelvtudás
- Kreatív tervezői attitűd és precíz szerkesztői készségek összhangja
- Képesség csapatmunkára

Előnyt jelent:
- Webszerkesztői tapasztalat
- Német nyelv alapfokú ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Sokrétű feladatok
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes javadalmazás

Kérem, küldje el magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát Virágh Tamás kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, ami a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.