www.cvonline.hu

Grafikus-DTP munkatárs

  • A hirdetés 112 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet Grafikus-DTP munkatárs munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Katalógusok, hirdetések, szórólapok, egyéb sajtó - és online megjelenések tervezése és kivitelezése

Elvárások:

  • Photoshop,
  • Indesign,
  • Illustrator alapos ismerete
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten

Előny:

  • Web-szerkesztésben  szerzett tapasztalat
  • Német nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Saját ötletek megvalósítása
  • Modern, fiatalos környezet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Céges telefon
  • Munkahelyi étkeztetés
  • Heti gyümölcsnap
  • A munka ellátásához szükséges képzések támogatása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a www.wellis.hu/karrier oldalon vagy várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre a pozíció és bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Dabas
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő