www.cvonline.hu

Grafikus-designer

  • A hirdetés 726 napja lejárt

Az iGas Benzinkút-technológia Kft. – a stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező New Wave Zrt. projektcége – Grafikus-designer munkatársakat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Az innovatív technológiájú iGas automata benzinkút-technológia, illetve egyéb intelligens rendszerek GUI felületének grafikai tervezése
  • Grafikák tervezése és készítése online és offline területekre
  • Kiadványszerkesztés
  • Reklámanyag tervezés
  • Szoros együttműködés a marketing, illetve fejlesztői csapattal

Cégünkről

  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Szakmai fejlődés támogatott
  • Startup hangulat

Elvárások

  • Online és offline grafikai területen szerzett tapasztalat
  • Grafikai programok rutinszerű használata (Photoshop, After Effects, Element 3d, 3ds Max, Illustrator, InDesign, Flash, Dreamweaver)
  • Kiemelkedő arculat és logó tervezési készség
  • Grafikai trendek ismerete
  • Kreativitás, ötletesség
  • Precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Érdeklődés a technológiai fejlesztések iránt
  • Szoftverek GUI felületének tervezésében szerzett gyakorlat
  • Reszponzív weboldalak grafikai tervezésével kapcsolatos követelmények ismerete
  • Több, különböző grafikai irányvonalban való jártasság, eredményesség

Amiért érdemes hozzánk jönni dolgozni

  • Versenyképes fizetés
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Családias légkör
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Agyi overflow esetére csocsó, darts

Önéletrajzát referencia munkák megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre. Előnyként kezeljük, ha pályázati anyagához motivációs levelet is csatol.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő