www.cvonline.hu

Grafikus designer

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő, navigációs szoftvereket fejlesztő cég munkájában? Jelentkezz

Grafikus

munkakörbe.

Megbízónk az outdoor programok során használt térképszoftverek fejlesztésében piacvezető a régióban. A technológiai újításai lehetővé teszik, hogy látványos 3D terep megjelenítései mellett úthálózatok, domborzati térképek, műholdfotók, topo-térképek is részei legyenek a navigációnak. Csatlakozz!

Feladatok

  • Térképszoftverek grafikájának felhasználóbarát tervezése, kivitelezése,
  • legújabb design megoldások felkutatása, design stratégia kidolgozása,
  • fejlesztőkkel való aktív együttműködés a tervezés, fejlesztés során.

Elvárások

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat,
  • főbb grafikai szoftverek ismeret és használatukban szerzett tapasztalat,
  • aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • proaktív személyiség.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol