www.cvonline.hu

Grafikus asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 859825
lejárt

Dolgozz a Link megjelenítése!

Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal online marketinggel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk grafikus asszisztens munkatársat.

Elvárások:

  • Szakirányú aktív nappali tagozatos hallgató jogviszony legalább még fél évig
  • dobe programok ismerete
  • Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Kb heti 20-25 óra munkaidő vállalása
  • Feljődni akarás és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat szerzése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Br 900 Ft/óra

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat része lenni, belekóstolni az online ügynökségek munkájába, Link megjelenítése/diakmunka/14832 után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Manager (Online Media)

Randstad Hungary Kft.

Our Client, a fast-growing and innovative media...
Budapest

Identity & Access Management Expert

Our partner is a prestigious and stable company...
Budapest

Accounts Payable with French

On behalf of our multinational client we are lo...