www.cvonline.hu

Grafikus asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 859825
lejárt

Dolgozz a Link megjelenítése!

Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal online marketinggel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk grafikus asszisztens munkatársat.

Elvárások:

  • Szakirányú aktív nappali tagozatos hallgató jogviszony legalább még fél évig
  • dobe programok ismerete
  • Angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Kb heti 20-25 óra munkaidő vállalása
  • Feljődni akarás és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat szerzése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Br 900 Ft/óra

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat része lenni, belekóstolni az online ügynökségek munkájába, Link megjelenítése/diakmunka/14832 után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati referens horvát nyelvtudással

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnerünkhöz keresünk új kihív...
Budapest

Csomagoló

Új, gyöngyösi gyáregységünkbe munkatársakat ker...
Heves, Heves

Minőségellenőr

Gyöngyösi partnercégünk megbízásából, váltott 2...