www.cvonline.hu

Grafikus - adminisztrátor

  • A hirdetés 764 napja lejárt

Kereskedelemmel és szolgáltatással foglalkozó vállalkozásunk
keres munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • online grafikai feladatok elvégzése (grafikai tervezés, kivitelezés, site building)
  • programozóval történő közös munka
  • weboldalak rendeltetésszerű üzemelésének felügyelete
  • online kampányok anyagainak elkészítése, kiküldés
  • termékfotózás, képfeldolgozás
  • honlap- és hírlevél-adminisztráció (adatbázisgondozás)
  • kisebb online grafikai feladatok elvégzése (nyomdakész)
  • nyomdai kivitelezés intézése

Elvárások:

  • minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • középfokú szakirányú végzettség
  • Adobe CS6 (Photoshop, Illustrator, Indesign, Dreamweaver) kiváló gyakorlati ismerete
  • termék-fényképezési tapasztalat
  • fejlett esztétikai érzék, kreativitás
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • hosszú távú munkahelyi elképzelések

Előny:

  • felsőfokú végzettség, angol nyelvtudás
  • erős programozási ismeretek (HTML)
  • tördelési, szövegírási gyakorlat
  • AutoCad tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű cég
  • megegyezés szerinti kompenzációs csomag
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • modern, kulturált munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát
(referenciaanyag + 5 db www.szefguru.hu webshopunkhoz illeszkedő saját
készítésű aloldal, banner, illusztráció, stb. ; magyar nyelvű fényképes önéletrajz; motivációs levél),
nettó fizetési igénye feltüntetésével, “grafikus” hivatkozással az alábbi email címre.

BIT-FORCE Kft.
1165 Budapest, Újszász u. 43.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő