www.cvonline.hu

Grafikai- előkészítő

  • A hirdetés 742 napja lejárt

Debreceni székhelyű Sz.Variáns nyomda és csomagolástechnikai Kft felvételt hirdet

grafikai- előkészítő

munkakör betöltésére

Elvárás:

  • Legalább középfokú grafikai végzettség
  • Grafikai programok ismerete (Corel, Illusztrátor, Indesingn, Photoshop)
  • 3-5 év nyomdai előkészítésben szerzett tapasztalat

Előny: Ctp rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Debrecen, Vikár B. utca 2sz

Jelentkezéseket az alábbi email címre kérjük elküldeni.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Békés
Jász-Nagykun-Szolnok
Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő