www.cvonline.hu

GPS elektronikai szerelő

  • A hirdetés 404 napja lejárt

A Multi Alarm Zrt. 25 éve van jelen a hazai biztonságtechnikában.
Piacvezető távfelügyeleti szolgáltatóként megbízhatóság és stabilitás jellemzi.
A Társaság GPS gépjárműkövető ágazatába keres hosszú távra megbízható

GPS elektronikai szerelőt.

Feladat: GPS flottakövető és üzemanyagkontroll berendezések beszerelése
Munkakör: GPS elektronikai szerelő
Munkavégzés helye: Budapest és környéke/ Debrecen és környéke/Nyíregyháza és környéke

Munkavállalói jogviszony
1 műszak
3 hónap próbaidő

Elvárások:

  • gépjárműelektronikai végzettség
  • minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • ügyfélbarát hozzáállás

Amit kínálunk:

  • bér megegyezés szerint
  • 15.000 Ft értékeben Cafeteria (próbaidő után).

Jelentkezni lehet: e-mailen küldött önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Hajdú-Bihar
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő