www.cvonline.hu

Google Adwords / PPC szakember - kampánymenedzser

  • A hirdetés 878 napja lejárt

Cégünk február óta Google Premier Partner Magyaroszágon, online csapatunk megnövekedett ügyfélszáma miatt keresünk új munkatársat, aki Google Adwords és ezen belül nagyrészt Google Display kampányok kezeléséért felel. ( Link megjelenítése )

Feladatok:

  • Egyszerre több ügyfelünk kampányának a kezelése
  • Kampányok folyamatos optimalizálása
  • Kampányok rendszeres riportálása (PPC, konverzió követés, ROI kimutatása)
  • Együttműködés a SEO szakemberünkkel (Landing page és konverzió mérés kialakítása)

Részleg

Online csoport

Elvárás

Elvárások:

Legalább 1-3 év PPC területen eltöltött gyakorlat

  • Megszerzett Google display minősítés
  • Google analytics ismeret
  • Angol nyelvtudás (középszintű)

Értékelt kvalitások

  • Programozói alapismeretek
  • Grafikai ismeretek
  • Banner felületek kialakításában gyakorlott

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Kulturált munkakörülmények
Kérjük jelenkezésébe jelezze fizetési igényét!