www.cvonline.hu

Gondnokot és állatgondozót keresünk.

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 965211
lejárt

Gondnokot és állatgondozót keresünk Kaposvár melletti partnercégünk részére!

Feladatok:

  • több hektáron elterülő terület tisztán tartása,gondozása,
  • fűnyírás,fák metszése,
  • egyéb növények gondozása,
  • állatok etetése,itatása,tisztán tartása,
  • betakarítással kapcsolatos faladatok elvégzése,
  • esetleges karbantartási feladatok javítása vagy jelzése.

Elvárások:

  • kitartó,megbízható munkavégzés,
  • természet iránti szeretet,
  • szorgalmas,határozott személyiség,
  • jó kommunikációs és együttműködő képesség,
  • önállóság,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • mezőgazdasági gépek használatának ismerete.

Amit ajánlunk:

  • folyamatos,hosszú távú munkavégzés,
  • megbízható,stabil háttér,
  • lendületes,fiatalos csapatban való munkavégzés,
  • fix bér + egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

Kaposvártól 10 km

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu