www.cvonline.hu

Gondnok

  • A hirdetés 802 napja lejárt

Gondnok

határozott idejű munkaszerződéssel 1 fő 4 órás,  illetve határozatlan idejű 1 fő  8 órás munkarendben

Feladat:

  • gondnoki feladatok ellátása
  • housekeeper feladatok ellátása, fizikai munka is

Feltétel:

  • középfokú végzettség,
  • gondnoki (housekeeping) területen szerzett gyakorlat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előny: saját gépjármű

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal, elérhetőség megadásával lehet 2015.03.15-ig a megadott e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol