www.cvonline.hu

Gondnok

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Schiller Autócsalád

Gondnok

munkatársat keres

Feladatok:

  • az irodaépület, az autószalon és a hozzátartozó szerviz -  épületkomplexum rendszeres jellegű karbantartása

Elvárások:

  • szakirányú műszaki végzettség – szerkezeti lakatos, épület karbantartó, egyéb szakipari ismeretek
  • több éves Gondnoki vagy TMK jellegű munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • kiváló munkahelyi légkör
  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatás

A jelentkezéseket - a „gondnok” megjelölésével - kérjük  az alábbi e-mail címre küldeni.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest