www.cvonline.hu

Gokart pályaüzemeltető - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 815363

Városligeti gokart pályára keresünk diákokat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Zsetonkezelés,
  • pálya üzemeltetése,
  • járművek rendben tartása.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • jó kommunikációs készség,
  • nagyfokú megbízhatóság, pontosság.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 595 Forint óránként,
  • kellemes munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: 10.00-tól 19.00-ig,n heti minimum 3 nap, hétfőtől vasárnapig (14.ker.)
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérlek, írd meg, hogy mely napokon érsz rá és a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: KALAND-01