www.cvonline.hu

GMP minőségbiztosító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.12.31.
Hirdetés azonosító: 984645

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk GMP minőségbiztosító kollégát angol nyelvtudással.

Feladatok:

- hatóanyagok és intermedierek felszabadítása
- minőségbiztosítási rendszer működtetése és fenntartása
- részvétel hatóanyaggyártás megújításában
- részvétel minőségbiztosítási elvek érvényre juttatásában
- részvétel minőségbiztosítási dokumentáció készítésében
- részvétel szakmai vélemények, riportok, dokumentáció készítésében
- részvétel SOP-ék ellenőrzésében
- részvétel GMP-releváns kivizsgálási folyamatokban
- részvétel releváns szakmai továbbképzéseken

Elvárások:

- egyetemi vegyész vagy vegyészmérnök
- minimum 3-5 év tapasztalat hatóanyag-termelés, minőségbiztosítás, GMP érintett területén
- alapvető GMP ismeretek
- erős kémiai ismeretek
- középfokú angol nyelvtudás
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- határozott, magabiztos fellépés
- kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
- pontosság
- elemzőkészség, analitikus gondolkodás
- kiváló problémamegoldási képesség
- precíz, fegyelmezett munkavégzés

Amit kínálunk:

- szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
- stabil vállalati háttér
- munkavállaló-barát munkahely
- versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján