www.cvonline.hu

GMP minőségbiztosító

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.24.
Hirdetés azonosító: 888906

Nagy múltú, gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk tapasztalt GMP minőségbiztosító kollégát angol nyelvtudással.

Feladatok:

- hatóanyagok és intermedierek felszabadítása
- minőségbiztosítási rendszer működtetése és fenntartása
- részvétel hatóanyaggyártás megújításában
- részvétel minőségbiztosítási elvek érvényre juttatásában
- részvétel minőségbiztosítási dokumentáció készítésében
- részvétel szakmai vélemények, riportok, dokumentáció készítésében

Elvárások:

- egyetemi vegyész, vegyészmérnök vagy biomérnök, gyógyszerész végzettség
- minimum 3-5 év tapasztalat hatóanyag-termelés, minőségbiztosítás területén
- erős kémiai ismeretek
- középfokú angol nyelvtudás
- felhasználói szintű MS Office ismeretek
- határozott, magabiztos fellépés
- kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
- pontosság
- elemzőkészség, analitikus gondolkodás
- kiváló problémamegoldási képesség

Amit kínálunk:

- szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
- hosszú távú lehetőségek
- stabil vállalati háttér
- munkavállaló-barát munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a