www.cvonline.hu

GMP auditor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.12.26.
Hirdetés azonosító: 861974

GMP auditor

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeriparban működő ügyfelünk részére keresünk angol nyelven beszélő GMP auditort.

Feladatok:

- Belső és külső GMP auditálási rendszer működtetése
- Az auditok szervezése, és menedzselése a vállalat biztonságos és hatékony működése, valamint a hatósági előírások betartása érdekében
- A GMP auditálással kapcsolatos hazai és külföldi szakirodalom nyomonkövetése, részvétel szakmai konzultációkon
- A hatáskörére vonatkozó auditokkal kapcsolatos minőségi kifogások fogadása, az érintett területekkel történe egyeztetés a lehetséges problémamegoldás kidolgozása
- Vevői, külső és belső auditokon, hatósági inspekciókkal kapcsolatos szervezési folyamatokban való részvétel
- Közreműködés a Társaság éves auditálási tervének elkészítésében
- Az érkező külső auditok fogadása
- Az auditálásban érintett szervezeti egységek felkészítése, az audit válaszok összeállításának koordinálása
- Az auditok befejezése után részvétel a tapasztalatok értékelésében, szükség esetén javaslat tétel a minőségbiztosítási rendszer fejlesztésére

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, biológus vagy biomérnök diploma
- Alapanyaggyártás, készítménygyártás és minőségbiztosítás területén szerzett minimum 5 éves tapasztalat
- Felsőfokú szakmai angol nyelvismeret
- Magasfokú utazási hajlandóság
- Magasfokú stressztűrő-képesség
- Nagy etrhelhetőség
- Kiváló kommunikációs képességek
- Rendszerszemlélet
- Analitikus szemlélet

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- GMP/ISO auditori tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Külföldi utazási lehetőség
- Hosszú távú fejlődési lehetőség
- Stabil vállalati kultúra

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a