www.cvonline.hu

Globális minőségirányítási vezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 923718
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnercége megbízásából az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

(TC-6-M)

Célkitűzés:

Az ISO 9001:2000, ISO/TS 16949:2009  és az ISO 14001:2004 minőség- és környezetközpontú rendszerek követelményeinek megtartása, optimalizálása és a vállalat minőségirányítási rendszerének vevőközpontú fejlesztése. A magyarországi, anyaországi és kínai telephelyek összefogása, látogatása.

Fő feladatok:

  • Minőség és környezetközpontú irányítási rendszer és szervezet működtetése, fejlesztése, aktualizálása és oktatása,
  • A rendszer dokumentumainak felügyelete, frissítése, a változások követhető leképezése és folyamatos tervezett oktatása,
  • Az operatív szervezet támogatása és a telephelyek minőségügyi vezetőinek helyettesítése
  • Vevői eszkalációk esetén a cégcsoport személyes képviselete
  • A rendszer működtetéséhez szükséges erőforrások éves tervezése (büdzsé)
  • Együttműködés a cégcsoport illetve telephely fő mutatószámainak és a célkitűzések meghatározásában
  • Telephelyek heti és havi jelentéseinek összefoglalása és felügyelete
  • Éves vezetőségi átvizsgálás jegyzőkönyvének, intézkedési terveinek összeállítása és maradéktalan megvalósítása
  • Minőségügyi költségek kimutatása és elemzése, intézkedési tervek kidolgozása és felügyelete
  • Külső tanúsító, vevői, szállítói és belső auditok tervezése és vezetése, jelentések készítése a felső vezetés felé.
  • Gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
  • Azonnali intézkedések alkalmazása az előírásoktól eltérés és minőséget veszélyeztető események esetén
  • A munkabiztonsági, tűzvédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása az érvényben lévő belső szabályzatok alapján
  • Együttműködés a telephelyek 5S rendszerének fejlesztésében

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (minőségügyi mérnök, egyetemi/főiskolai műszaki végzettség),
  • ISO 9001, ISO/TS 16949 és/vagy VDA 6.3 auditori vizsga
  • multinacionális (autóipari, illetve ipari) elsősorban elektronikai területen működő cégnél azonos munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat.
  • tapasztalat a REACH, RoHS, UL - Underwriters Laboratories elvárások biztosításában.
  • jártasság az autóipari termékjóváhagyás folyamatában (APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP).
  • Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Visio), vállalatirányítási rendszer (ABAS). IMDS nemzetközi anyag adatbázis, minőség­me­nedzs­ment és minőségbiztosítási (CAQ), dokumentummenedzsment (HABEL) ismeret
  • tárgyalási szintű német- (10/8) és angolnyelv-tudás (10/7-8)

Munkavégzés helye:

Magyarország, Svájc, Kína

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya