www.cvonline.hu

GLOBÁLIS BESZÁLLÍTÓFEJLESZTÉSI SENIOR MÉRNÖK

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 778425
lejárt

  SQA MÉRNÖKÖK FIGYELEM!
A globális beszállítókkal foglalkozó senior csapat kialakítása Magyarországon az itteni szakértelem megléte miatt már folyamatban van, de még van lehetőség néhány kolléga csatlakozására! Az első "fecskéket" keressük!

Ha mély tapasztalatokat szerzett gyártócégnél beszállítók fejlesztésében és szeretné magát globális szintre felfejleszteni! Ha szívesen dolgozik egy beszállítói komplex rendszer kidolgozásán, amely teljes vállalati szinten érvényes a világ minden táján, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk prémium kategóriás termékek gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat. A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon. 1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására. Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

A cég központi minőségbiztosítási csapata jelenleg Dániában működik, amelynek szakértői gárdája keres új kollégát az alábbi pozícióba:

GLOBÁLIS BESZÁLLÍTÓFEJLESZTÉSI SENIOR MÉRNÖK - SZIGETSZENTMIKLÓS

Feladatok:

  • Kezeli az OEM -ek (Original Equipment Manufacturer), a kritikus / kulcs beszállítók és Globális Nem kritikus beszállítók értékelését és jóváhagyását;
  • Koordinálja az OEM termékek, kritikus és tervezett termékek jóváhagyásának folyamatát;
  • Amennyiben szükséges, támogatást nyújt a nem megfelelőség kezelésében a helyi szervezetben pl. a kulcs beszállítók esetében;
  • A Globális Beszállítók esetében biztosítja az összevont teljesítmény ellenőrzést (együttműködve a beszerzéssel);
  • Fejleszti az OEM, a kritikus / kulcs beszállókat és Globális Nem kritikus beszállítókat (pl. PPAP tréning);
  • Koordinálja a beszállítói auditokat;
  • Támogatja az új termék bevezetéseket a beszállítói minőségbiztosítás területén.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség;
  • Legalább 3 - 5 éves gyártásban, elsősorban autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat beszállítók fejlesztésében, beszállítói minőségbiztosítási mérnökként vagy beszerzőként;
  • Erős középszintű angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés;
  • Skandináv, inspiráló, szakmai fejlődést elősegítő és támogató környezet várja az új munkatársakat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Beszállítói minőségbiztosítás / SQA
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió
Pest