www.cvonline.hu

Global Wiper Assembly Manager (Referenciaszám: FE-933)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.11.18.
Hirdetés azonosító: 803881

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Legalább 10 év szakmai tapasztalat autóipari (kézi, félautomata és automata) összeszerelés területén
  • Gyártósorok kialakításában, gyártóeszközök tervezésében, - fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Valamely tervezőszoftver magas szintű ismerete (CAD, NX, CATIA, ProEngineer)
  • Pneumatika, hidraulika ismerete, alapvezető PLC ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, priorizálás képessége, vezetői ambíciók
  • Utazási hajlandóság

Feladatok:

  • Az összeszerelés területét érintő technológiai fejlesztések kezdeményezése, végrehajtása és ellenőrzése globális szinten
  • Az új technológia bevezetésének mérnöki támogatása
  • Aktív részvétel az új gyártási folyamatok és a hozzájuk tartozó új berendezések  fejlesztésében
  • Fejlesztési projektekkel összefüggő dokumentációk összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a tervezéssel, a beszállítókkal, a vevőkkel és a vezetőséggel
  • ·         Napi szintű kommunikáció és együttműködés a gyártóterületekkel

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi munkakörnyezet, stabil munkaadói háttér
  • Versenyképes, egyedi megállapodás szerinti bérezés és juttatási csomag
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a világ vezető autógyárainak beszállító, dinamikusan fejlődő multinacionális hétterű amerikai érdekeltségű cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, majd csatolja jelentkezését a meghirdetett pozícióhoz vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-933-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Edit HR tanácsadónál a 06-20/915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő