www.cvonline.hu
Global training project manager (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 770213
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Közvetlen hozzájárulás skillekkel és tudással kapcsolatos változási folyamatokhoz, melyek kulcstényezőjét jelentik a magas   minőségnek és az ügyféláltali észlelhetőségnek

 - Tréningmodulok fejlesztése és a tartalomfejlesztés és a saját tréningmodulok átvételének koordinációja a teljes életciklus alatt

 - A meglévő tréningmódszerek fejlesztéséhez és optimalizálásához való hozzájárulás (pl. felvételek/screencastok/kérdés-válasz szekciók) és az innovatív módszerek bevezetése

 - A tanúsítási koncepció továbbfejlesztése a képzési keretrendszer elvárásai alapján

 - A tanúsítványokhoz szükséges kérdéssorok fejlesztésének koordinációja, a tesztelés és felülvizsgálat megszervezése   szakértők, illetve Line- és leányvállalati végfelhasználók bevonásával

 - Minőségvizsgálatok és fordító szolgáltatás megszervezése

 - A bizonyítványhoz szükséges elvárások dokumentálása egy képzési és tanúsító platform kiépítése érdekében (mely lehetővé teszi a riporting és résztvevők kezelését)

 - Roll-out riportok és speciális riportok készítése. Az adatmegfelelőség   és az alapadatok karbantartásának biztosítása a célcsoportok számára.

 - Bizonyos roll-out tevékenységek bevezetése (a projektterv szerint)

 - A Global Delivery-ért felelős nemzetközi csapat tagja

Elvárások

 - Egyetemi végzettség vagy középiskolai végzettség többéves szakértői tapasztalattal

 - Projektmenedzsment és üzleti folyamatok alapos ismerete

 - Tapasztalat tréningek tartásában és tréningfejlesztésben

 - Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny

 - Átültethető tapasztalat nemzetközi projektekben

 - Gyors tanulási és kiváló kommunikációs készség

 - Analitikus gondolkodás, rugalmasság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80153

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen