www.cvonline.hu

Global Quality Director (Külföld) Ref.szám: FE-1043

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2015.01.29.
Hirdetés azonosító: 855101

Feladatok:

  • Felelősségvállalás a minőségbiztosítási rendszer hatékony működtetéséért globális szinten
  • Dokumentációk, munkautasítások, minőségbiztosítási eljárások folyamatos fejlesztése az ISO/TS 16949, ISO 14001 szabványnak és a vevői elvárásoknak való maximális megfelelés érdekében
  • Változások nyomon követése és implementálása a szervezetbe, kollégák oktatásának megszervezése
  • Minőségbiztosítási rendszerek vezetői felülvizsgálatának irányítása
  • Külső, belső auditok előkészítése
  • Minőségbiztosítási problémák kezelése stratégiai és operatív szinten

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Minimum 10-15 év tapasztalat autóipari minőségbiztosítási területen, gyártó környezetben
  • Tárgyalóképes (folyékony) magyar, angol és német nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat (ideális esetben globális szintű mátrix-szervezetben)
  • Nagyfokú utazási hajlandóság!
  • Stratégiai gondolkodás és tervezésben való jártasság
  • Kiváló problémaelemző és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és interperszonális készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag (cafeteria, vállalati autó, bónusz rendszer)!
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Külföld (győri központtal)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

  • Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar, német és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
  • Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1043-as referenciaszámot!
  • Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)