www.cvonline.hu
Global OPM Manager (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 750484
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A T-Systems és az iSD nemzetközi szolgáltatási egység Top 25 ügyfelével foglalkozik, amelyeket világszerte több szolgáltatási egység és ország szolgál ki

 - A nemzetközi szolgáltatási egységek törekvéseinek koordinálása, optimalizálása és harmonizálása. A kultúrában, időzónában, nyelvben eltérő szolgáltatási egységek közötti kommunikáció és együttműködés harmonizálása.

 - Ügyféleszkaláció esetén a szolgáltatást javító program (munkacsoport) vezetője; lépések meghatározása és bevezetése az ügyfélpanasz megoldása érdekében

 - Szakértői szempontból vezeti, képzi, ellenőrzi és támogatja a helyi operations managerek csoportját

 - Kiválasztja a legjobb gyakorlatokat a szolgáltatási egységeknél, sztenderdizálja azokat, majd kiterjeszti a teljes ügyfélbázisra a szolgáltatási minőség javulása érdekében

 - Javító intézkedések tervezése és bevezetése (korábbi tapasztalatokat felhasználva), az ügyfélelégedettség javítása érdekében teljes szolgáltatási láncon

 - Más támogató ágazatokkal és keresztfunkciókkal együttműködésben tisztázza a szolgáltatási folyamatokkal kapcsolatban felmerülő problémákat. Javaslatokat és lépéseket tesz a megoldás érdekében.

 - Belső elemzések, számítások készítése, lépések megtervezése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Tárgyalóképes német ÉS angol nyelvtudás

 - 3-5 éves menedzser tapasztalat

 - Jártasság contact center management területén (contact center management elméletek, módszertan és gyakorlat átfogó ismerete és az ICT szektor és service desk operations management mély ismerete)

 - ITIL ismeretek

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetés és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén

 - Cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79671

PROFIL