www.cvonline.hu

GLOBAL CUSTOMER FULFILLMENT SPECIALIST (7200)

  • A hirdetés 738 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres -
veresegyházi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Global Customer Fulfillment Specialist

Várjuk azon angolul beszélő pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy multinacionális cég nemzetközi kereskedelmi folyamataiban!

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi végzettség
•Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Min. 2 éves szakmai tapasztalat vevőszolgálat, külkereskedelem, logisztika területén
•Külkereskedelmi ismeretek export szabályokkal, folyamatokkal kapcsolatban
•MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
•Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
•Ügyfélorientált gondolkodás
•Önállóság, csapatmunka

Feladatok:
•Nemzetközi megrendelési folyamat támogatása
•Vevői megrendelések rögzítése, igények kiszolgálása
•Kapcsolattartás a vevőkkel és társosztályokkal
•Együttműködés a gyártással és beszerzéssel
•Szállítmányok nyomon követése
•Export dokumentációk készítése
•EHS szabályok betartása

Amit kínálunk
•Versenyképes fizetés
•Multinacionális környezet
•Bejárási támogatás

Előny:
•Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
•Nemzetközi kereskedelemben szerzett tapasztalat
•Vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Veresegyház (Budapesttől ~20 km, Újpest-városközponttól és Örs vezér terétől céges busszal kb. 25-30 perc alatt)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el angol nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése email címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: GCFS

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857