www.cvonline.hu

Global Commodity Manager (Győr régió)

  • Frissítve 3 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat számára keresünk, gyártó cégnél tapasztalattal rendelkező pályázót, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Stratégiai célok meghatározása, beszerzési stratégia kialakítása egy adott commodity-re vonatkozóan, világszerte;
Az európai gyárak részére új beszállítók felkutatása adott termékcsoportokra vonatkozóan (elsősorban fém termékeket);
Beszállítók tendereztetése, kiválasztása globál szinten;
Beszállítói szerződések megkötése;
Beszállítók folyamatos monitorozása, fejlesztése;
Költség megtakarítási tervek kidolgozása, megvalósítása;
Kapcsolódó operatív feladatok ellátása;
Riportálás a külföldi felsővezetés részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskolai, egyetemi)
Releváns gyártó vállalatnál szerzett legalább 5-10 év tapasztalat (stratégiai beszerzői v. commodity manageri)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Vállalatirányítási rendszerismeret
Utazási hajlandóság (30%)

Előny:

Mérnöki végzettség

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye (Győr régió)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag
Céges autó opcionális (megegyezés kérdése)

Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Győr