www.cvonline.hu

Gipszkarton-szerelő

  • Company_icon Nimród-Bau Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Budapesti székhelyű építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres

állás betöltésére.

Elvárások:

  • Ezen szakmában eltöltött 5 év gyakorlati idő
  • Magyarországon használatos anyagok, technológiák ismerete
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • pontos és precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés, utazási költségtérítés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör

Jelentkezés a lenti e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-30-311-3988

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Egyéb hasonló állások Önnek
Szerelő

Otitargo Bt.

Budapesti székhelyű, stabil háttérrel rendelkez...
Budapest, Pest, X. kerület

Szerelő

Caterpillar Magyarország Zrt.

Szerelő munkakörbe keresünk munkatársat   Felad...
Gödöllő, Budapest, Pest

Szerelő

FÖRDERBAND-GT Kft.

A Förderband - GT Kft. szállítószalagok üzemelt...
Pest, Budapest, Vecsés