www.cvonline.hu

Gesundheits-und Krankenpfleger-Deutschland

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 923967
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Für unseren anspruchsvollen Kunden im Raum Stuttgart suchen wir Gesundheits-und Krankenpfleger

Duties:

Aufgaben:

• Betreuungsbedürftige Menschen in stationären und ambulanten Einrichtungen eigenverantwortlich und umfassend betreuen und pflegen

• Entsprechend ärztlicher Verordnung Maßnahmen der Behandlung durchführen

• Unterstützung bei der Rehabilitation

• Erstellung von Pflegediagnosen, Pflegeplanungen und Dokumentationen

• Organisatorische und verwaltende Tätigkeiten durchführen

• Pflegeberatung durchführen

• Sterbende begleite

• Alte Menschen in ihren persönlichen und sozialen Angelegenheiten betreuen und beraten und Sie bei der Freizeitgestaltung und der Pflege sozialer Kontakte

unterstützen

Requirements, skills:

Elvárások:

• Németországban hitelesített idősgondozói szakképesítés (3 év képzési idővel)

• Németországban hitelesített betegápolói szakképesítés (3 év képzési idővel)

• Idősgondozó segéd szakképesítés (1 éves képzési idővel vagy többéves szakmai tapasztalattal)

A jelentkezés módja:

• fényképes szakmai önéletrajz küldése német nyelven

• szakmunkásbizonyítvány másolata

A pályázatokat az alábbi emai címre várjuk:

Known languages:

kommunikationsfähige Kenntnisse in der deutschen Sprache

Short company info:

Schon seit Jahren gehört unsere Kunde zu den führenden Anbietern von Personal-Dienstleistungen in Deutschland.

Additional info:

Amit kínálunk:

• Legális, bejelentett németországi munkahely

• havi vagy többhavi váltások, de hosszútávú munkalehetőség

• betegbiztosítás, nyugdíj biztosítás

• segítségnyújtás bármilyen helyzetben a kiutazás teljes ideje alatt

• magyar nyelvű kapcsolattartó személy

• a Németországban hitelesített szakképzettséggel rendelkezők bérezése (helyileg Dél-Németország területén/Süddeutschen Bundesgebiet):

brutto 14-17 euro/óra + netto 5/10/15 euro/nap (szállásra, étkezésre, utazásra)

• a Németországban hitelesített szakképzettséggel rendelkezők bérezése (überregional vorwiegend im Süd/Westdeutschen Bundesgebiet):

brutto 17-19 euro/óra + netto 5/10/15 euro/nap (szállásra, étkezésre, utazásra)

+bonus 4000 euro (2000 euro 6 hónap után+2000 euro 12 hónap után)

Azoknál a dolgozóknál, akiknek utazniuk kell, a szállás-és utazási költségeket a munkaadó cég fizeti.

• Ápoló segédek (Németországban nem hitelesített szakképesítéssel) többéves szakmai tapasztalattal (1 éves képzési idővel vagy képzettség nélkül):

brutto 9,95 eurótól/óra +netto 6/8/10 euro/nap (szállásra/étkezésre/utazásra)

Az ápolósegédek esetében a szállást és utazási költségeket a munkaadó téríti.

A végzettséget Németországban hitelesíteni szükséges, a hitelesítést megelőzően csak ápolósegédként lehetséges a munkavégzés.