www.cvonline.hu

GERMAN SPEAKING SOURCING ADMIN (6230)

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – fóti munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
German Speaking Sourcing Admin
Angol és német nyelvtudással

Várjuk azon angolul folyékonyan és németül társalgási szinten kommunikáló, lelkes pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy amerikai tulajdonú, multinacionális vállalat IT Üzemeltetési Csapatának általános és beszerzési asszisztenciájában!

Feladatok:
•Indirekt beszerzések lebonyolítása (írószerek, szoftverek, szolgáltatások)
•Megrendelések teljesítésének nyomon követése, riportálása
•Prezentációk, riportok előkészítése
•Pénzügyi adatok begyűjtése, továbbítása
•Költségek adminisztrációja
•Menedzserek támogatása globálisan
•Menedzserek nemzetközi utazásainak megszervezése
•Riportálás a vezető felé
•Kapcsolattartás projektcsapatokkal, szállítókkal

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Erős középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban) és min. társalgási szintű német nyelvtudás
•IT és/vagy a Beszerzési terület iránti érdeklődés
•Kitűnő szervezési és kommunikációs készség
•Jó elemző készség
•Magabiztos MS Office ismeret

Előny:
•Tapasztalat vezetői asszisztensi pozícióban vagy kereskedelmi, logisztikai területen
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (ORACLE/SAP),

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról (Újpest Városközpont / Újpest Városkapu / Örs vezér tér)
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Fót

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „German Speaking Sourcing Admin”