www.cvonline.hu

German Speaking Service Delivery Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 999060

Pozíció leírása / Job description

This is the perfect opportunity for talented, spirited candidates to join one of the world’s biggest multinational telecommunication companies as a German Speaking Service Delivery Manager.

Feladatok:

- Supplies operational support to the full span of projects
- Provide pre-sales support for major bids and prospects
- Customer point of contact during implementation phase

Elvárások:

- Experience in Customer Service position is an advantage
- Fluent in English and in German
- Good priority management and communication skills
- Excellent multitasking skills

Amit kínálunk:

- Excellent opportunity to work for a strong, multinational company
- Attractive salary and compensation package
- Internationally oriented working environment in a strongly expanding company
- Training and development possibilities

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a