www.cvonline.hu

Italian/ Portuguese Speaking Order Management Specialist

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.29.
Jelentkezési határidő: 2017.10.19.
Hirdetés azonosító: 1103844

Customer Care Specialist-et keresünk munkatársakat angliai hátterű, multinacionális partnerünk budapesti központjába. Megbízónk a gyógyszerészeti iparágban globálisan vezető szerepet tölt be és a megnövekedett igények kielégítésére keres hosszú távra Customer Care Specialist-et.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, versenyképes alapfizetést, kiszámítható karrierpályát,laptopot, havi 8 home office lehetőséget, fiatalos csapatot és kihívásokkal teli mindennapokat kínál a leendő munkavállaló számára.

A Customer Care Specialist legfontosabb feladatai:

  • Elsődleges kapcsolattartóként a partnerekkel való kapcsolattartás napi szintű menedzselése
  • Beérkező megrendelések életútjának lekövetése, azok kezelése
  • Céges termék portfólió menedzselése
  • A vállalat hiteles képviselete a partnerek irányába
  • Jelentések elkészítése heti szinten

Legfontosabb elvárások a Customer Care Specialist-el szemben:

  • Customer Service, logisztika, order management vagy sales support pozícióban szerzett 2-5 év tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Folyékony angol és olasz, vagy portugál nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képesség, valamint technikai szemléletmód

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.