German speaking Junior iSeries Administrator with AIX experiencies (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 873963
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • iSeries rendszer adminisztráció
  • Használati utasítások összeállítása és az operációkhoz szükséges technikai munka instrukciók készítése
  • összetett technikai problémák probléma-menedzsmentje
  • frissítések tervezésének hatékony kezelése
  • De-escalation management
  • Hardware konfigurációk hibaelhárítása, integrált szerver funkcionalitások
  • Monitoring és raktározási hibaelhárítás
  • Hibaelhárítás / kód analizáció automatizált eszközökre
  • Technikai támogatás

Elvárások

  • Felsőfokú tvégzettség, vagy azzal megegyező munkatapasztalat
  • pSeries, AIX machines üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat
  • HMC, Hypervisor particionálás tapasztalat
  • Tapasztalat adatbázisokkal kapcsolatban (DB2 preferált)
  • iSeries adminisztráció megtanulására való hajlandóság
  • Jegykezelő rendszerrel kapcsolatos tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Középszintű német nyelvtudás
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82124

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió