www.cvonline.hu

German speaking cash collection analyst

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.03.07.
Jelentkezési határidő: 2015.04.06.
Hirdetés azonosító: 916631
lejárt

Német területre keresünk cash collection /kintlévőség-kezelő munkatársat az IT szektorban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára, aki egy új üzleti kiszolgáló központot alakít ki Budapest belvárosában és pénzügyi szolgáltatásokkal is támogatja vállalati ügyfeleit.

Partnerünk tapasztalattól függő fizetést, barátságos légkörű, nemzetközi munkakörnyezetet, támogató és nyitott vezetést, valamint egy újonnan kialakuló csapatban rejlő fejlődési és előrelépési lehetőséget ajánl a leendő németül beszélő cash collection munkatársnak.

Főbb feladatok a cash collection munkatársak részére:

• Német partnerek tartozásainak begyűjtése (telefonon és e-mailen keresztül)
• Ügyfelekkel történő egyeztetés
• Aktív problémamegoldás, key account management
• Döntéstámogatási szerep, a minőségi javulás, költséghatékonyság és az elkötelezettség érdekében
• Aktív együttműködés a belső szervezeti egységekkel, a kintlévőségi állomány növekedésének megelőzése érdekében

Elvárások a jelentkező kintlévőség-kezelő jelöltekkel szemben:

• SSC-ben, üzletsegítő központban szerzett tapasztalat
• Erős középfokú angol, és társalgási szintű német nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs képesség
• Jó problémamegoldó képesség
• Ügyfélközpontú hozzáállás
• SAP tapasztalat előny

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon!