www.cvonline.hu

German Speaking AP Accountant

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

Feladatok:

  • Német nyelvű szállítói számlák rögzítése, kontírozása, ellenőrzése, könyvelése, összehangolva a számítógépes programmal (a szállítói és fizetési határidők, módok, főkönyvi dátum és számlák,  költséghelyek, szolgáltatási időtartamok ellenőrzése, javítása)
  • Szükség esetén a szállítói számlák újrakönyvelése, átsorolások végzése, függő tételek rendezése
  • Havi zárásban való aktív részvétel
  • Szállítói törzsadatok előkészítése, ellenőrzése
  • Szállítói egyeztetések, fizetési felszólítások, észrevételek kezelése
  • Aktív részvétel a Kreditorenbuchhaltung csapatban

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői végzettséggel
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (német nyelvű munkakörnyezet!)
  • AP területen/szállítói számlakönyvelésben szerzett szakirányú tapasztalat (1-3 év)
  • MS Office magabiztos használata
  • Precizitás
  • Elemző-, problémamegoldó készség, kiváló kommunikációs képesség

Előny:

  • Oracle Finance / SAP ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Lili Dallos

Recruitment Consultant

Reed MSS (Multilingual Shared Services)

Tel: +36 1 8833 541

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Web page: Link megjelenítése

Apply directly to Lili Dallos for a short pressure free and confidential discussion on this role and other opportunities.

+36 1 88 33 541

Keep up to date with all my urgent vacancies by adding me as a LinkedIn connection and viewing my monthly vacancy presentation.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő