www.cvonline.hu

Géptervező mérnök

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Debreceni fémipari cég

Géptervező mérnököket

keres debreceni irodájába.

Elvárások:

  • 3D-s tervező rendszerek felhasználói szintű (Inventor, Solid Edge) ismerete
  • Autocad áttekintő szintű ismerete
  • angol nyelv ismerete
  • műszaki rajz készítés szabvány ismerete
  • alapszintű gépgyártási technológiai ismeretek
  • kreativitás, probléma megoldó készség

Egyéb:

  • módszeres géptervezés ismeretek
  • hegesztési technológiák áttekintő ismerete
  • szabványrendszer készségszintű használata
  • alapszintű Windows7 és Office ismeret
  • alapszintű csővezeték tervezési ismeretek
  • alapszintű tartószerkezet tervezési ismeretek

Feladatok:

  • új és meglévő fejlesztések tervezése (3D modell építése, gyártási dokumentáció készítés)
  • meglévő konstrukciók áttervezése
  • technológiai berendezések tervezése
  • környezetvédelmi, vegyipari, szűrésipari technológiák tervezése
  • mechanikai konstrukciók tervezése
  • gyártásra tervezés
  • FMEA rizikó analízisek készítése

Jelentkezni a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol