www.cvonline.hu

GÉPTERVEZŐ MÉRNÖK

  • A hirdetés 342 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó kö-zépvállalat németországi anyavállalattal. Nyírbátori gyártóegységünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében. Mint fő gyártóegység közel 350 fő munkatársat fog-lalkoztatunk. A nyírbátori gyárból kikerülő csomagológépeket és szállító rendszereket a világ vezető vállalatai használják, s megelégedettségük munkánkat minősíti. Vállalat-szerkezetünk sikereinkkel párhuzamosan fejlődik, ezért

munkatársakat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • A megbízások tárgyát képező részletes tervek megszerkesztése, amelyek a szerződés meg-kötését követően a gyártás alapját fogják képezni.
  • Az AutoCAD és az Inventor 2011 segítségével teljes berendezések fejlesztése és megtervezé-se, illetve a szerkezeti részegységek alapján testreszabott megoldások létrehozása, a haté-konyság és a gazdaságosság, mint elsődleges szempontok figyelembevételével.
  • Cégünk géptervezői részlegén Ön átgondoltan használja kreativitását és innovációs kapacitá-sát a géptípus optimalizálás és prototípus fejlesztés területén.

Elvárások:

  • Egyetemi mérnöki végzettség (Dipl./Msc./Bsc. elsősorban gépész, tervezőmérnök, gyártás-technológia vagy termelési terület), államilag elismert technikusi minősítés vagy azzal egyen-értékű képzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat a gépészeti tervezés területén előny, de pályakezdők jelentke-zését is várjuk
  • CAD rendszerek ismerete, különös tekintettel az AutoCAD és Inventor programokra előnyt je-lent
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, lehetőleg ERP rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Rugalmasság, flexibilitás és kifejezetten gyakorlatias gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül
  • Fiatal csapat

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Láto-gasson el honlapunkra Link megjelenítése. Töltse fel Ön-életrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven, vagy küldje el jelentkezését a lenti e-mail címre.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Nyírbátor
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő