Géptervező mérnök (szerszámgyártás) - Fejér megye (Referenciaszám: HM-658)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.11.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.
Hirdetés azonosító: 1229109

Feladatok:

  • Autóipari berendezések tervdokumentációjának elkészítése
  • Kivágó szerszámok, egyedi szerelőasztalok megtervezése
  • Egyedi készülékek, új gyártósorok tervezésében való közreműködés
  • Meglévő géppark felújításának, automatizálásának támogatása tervezői oldalról
  • Kiegészítő hidraulikus és pneumatikus eszközök tervezése
  • Rajzdokumentációk elkészítése, karbantartása

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma (géptervező szakirány előnyt jelent)
  • 3D-s tervezésben való jártasság (AutoCad, SolidWorks ismeret. Pro-E előnyt jelent)
  • Több éves tervezői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, a német előnyt jelent
  • Kreativitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Móri Ipari Park

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-658-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
Kategória Gyártás / Termelés, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök
Régió Mór
Fejér
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű