www.cvonline.hu
Géptermi infrastruktúra specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 719587
lejárt
FELADAT

Feladatok

DC gépterem biztonságos működési környezetének, infrastruktúrájának kialakítása és biztosítása.

- A gépterem berendezéseit fizikailag karbantartja.

- Adatközpont eszközöket kábelez, rendez, rendszerez, feliratoz.

- A rendszerek működését folyamatosan ellenőrzi, monitorozza a megadott eljárásrendnek megfelelően.

- A bővítési feladatokat elvégzi.

- Meglévő berendezéseket fizikailag számba vesz, a változásokat dokumentálja.

- A működési feltételek meglétét folyamatosan ellenőrzi.

- A géptermi környezetet (áramellátás, UPS, aggregátor, klíma) üzemelteti.

- Kapcsolatot tart az alvállalkozókkal.

- Dokumentálja az üzemeltetési folyamatokat.

- Részt vesz belső szabályozások kidolgozásában.

- Kapacitást menedzsel.

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség (erősáramú végzettség, 0,4kV kisfeszültségű hálózatok képesítés)

- Aktív középfokú angol nyelvtudás

- Német nyelvtudás előny

- Minimum 1 éves releváns szakmai tapasztalat

- Épületüzemeltetési / épületgépészeti rendszerek ismerete

- Erősáramú kivitelezési tapasztalat előny

Személyes jellemzők:

- Elkötelezettség

- Precizitás

- Önállóság

- Proaktív személyiség

- Gyakorlatiasság

- Analitikus problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79469

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen